Kostka granitowa

Kostka żółta
drobnoziarnista
Produkowana przez nas kostka granitowa drobnoziarnista odznacza się wyrazistą żółtą barwą co przekłada się na jej walory dekoracyjne pozwalające tworzyć efektowne wzory i unikalne aranżacje. Charakterystyczna barwa i uziarnienie naszej kostki znajduje szeroki wachlarz zastosowań przy wykładaniu ścieżek i podjazdów na posesjach jak i przy aranżacji przydomowych ogrodów. Żółtą kostkę drobnoziarnistą produkujemy w trzech podstawowych rozmiarach: 4/6, 7/9, 9/11. Kostka granitowa w rozmiarze 15/17 jak i palisady granitowe 10/10/20 produkowane są tylko na indywidualne zamówienie.

Kostka otaczana

Posiadamy w sprzedaży także kostkę granitową otaczaną nazywaną również starobrukiem lub kostką rustykalną.

Starobruk idealnie nadaje się do odtwarzania nawierzchni przy zabytkowych pałacach i starych dworkach. Jest to kostka otaczana w stalowym bębnie, po to aby nabrała łagodnych zaokrąglonych kształtów. Otoczyć można kostkę w dowolnym kolorze i kształcie. Tak obrobiona kostka nadaje wyjątkowy charakter każdej nawierzchni.

Kostka otaczana - starobruk przygotowywana jest tylko na indywidualne zamówienie klienta i zaleca się przewozić ją w workach big-bag po to aby nie narażać jej na uszkodzenia podczas załadunku i rozładunku.

Kostka żółto-szara

Trzecim rodzajem produkowanej przez nas kostki jest kostka granitowa żółto-szara. Jest to wyselekcjonowana kostka o bardzo delikatnym żółtym zabarwieniu, świetnie współgrająca z żółtą kostką przy tworzeniu wzorów i delikatnych podkreśleń na alejkach lub ścieżkach.

charakteryzuje się wysoką odpornością na czynniki zewnętrzne i uszkodzenia mechaniczne.

Odbiorcami naszych produktów są głównie klienci indywidualni, ale coraz częściej żółta kostka stosowana jest przy zamówieniach publicznych.

Galerie zdjęć