Cennik

Kamień na mur

KAMIEŃ MUROWY

Starannie wyselekcjonowany kamień do budowy murów i ogrodzeń, a także do wykładania dróg i placów. Poszczególne kamienie wybieramy ze względu na kształt, grubość i barwę. Nasz granit na mury cechuje doskonały wygląd, a także wysoka wydajność: z jednej tony kamienia powstaje do 3m² muru.

CENA 190 zł/t

Żółty kamień na schody i tarasy

SCHODY I TARASY

Płyty granitowe o wielokątnym kształcie i poligonalnej powierzchni, o grubości od 3 do 8 cm. Naturalne, stylowe i trwałe – wyróżniające się żółtawą barwą oraz specyficzną strukturą. Doskonałe do wykładania tarasów lub elewacji.


CENA 100 zł/m²

Płyty granitowe na kaskady

PŁYTY NA KASKADY

Duże płyty granitowe - doskonale wyglądające w aranżacjach ogrodowych, a przy tym bardzo solidne. Dostępne w zróżnicowanych kształtach i wielkościach, o powierzchni od 0,5 do 3m² oraz grubości od 10 do 30 cm. Stworzony przez przyrodę ideał, któremu nie dorównają żadne sztuczne materiały.

CENA 350 zł/t

Głazy i skały do ogrodu

SKAŁY I GŁAZY

Bryły granitowe o niepowtarzalnych kształtach, świetnym wyglądzie oraz unikalnej strukturze. Pełne spektrum rozmiarów: od lekkich skałek do kilkutonowych głazów. Zapewniamy pomoc w wyborze najlepszych skał, a także szybki i bezpieczny transport.


CENA 300 zł/t

Żółta kostka granitowa

KOSTKA GRANITOWA ŻÓŁTA

Kostka do wykładania pojazdów, przydomowych ścieżek, a także alejek i tarasów ogrodowych. Żółty, drobnoziarnisty granit zapewnia unikalny, wyjątkowy wygląd całości. Dostępne rozmiary: 4/6 cm, 7/9 cm oraz 9/11 cm. Produkujemy również na indywidualne zamówienie.


CENA 430 zł/t

Kostka granitowa otaczana

KOSTKA GRANITOWA OTACZANA

To tzw. starobruk lub kostka rustykalna. Jest to kostka surowo łupana, otaczana w stalowym bębnie, po to aby nabrała łagodnych, zaokrąglonych kształtów. Taka kostka nada wyjątkowy charakter każdej nawierzchni.

CENA 500 zł/t

Kostka granitowa żółto-szara

KOSTKA GRANITOWA ŻÓŁTO-SZARA DROBNOZIARNISTA

Jej delikatne żółte zabarwienie nadaje niepowtarzalny efekt wykonanych z niej powierzchniom. Wykorzystywana głównie przy realizacjach ścieżek i podjazdów oraz dróg i parkingów. Jest to produkt wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie.

CENA 250 zł/t

Kamień Łamany

KAMIEŃ ŁAMANY

Kamienie o wymiarach (frakcji) 100 - 450 mm. Ze względu na żółte zabarwienie najczęściej stosowany architekturze ogrodowej, w szczególności przy budowie skalniaków i skarp.


CENA 50 zł/t

Łupek żółty - Odpad poprodukcyjny

ODPAD POPRODUKCYJNY ŻÓŁTY ( Łupek Granitowy )

Powstaje przy produkcji kostki granitowej. Świetnie nadaje je się do budowy murów i ogrodzeń, a także do wykładania ścieżek i alejek. Stosowany również przy budowie ogrodzeń gabionowych.

CENA 50 zł/t

Granit jest niezwykle wytrzymałym materiałem, odpornym na warunki pogodowe, niewymagającym impregnacji ani corocznego odświeżania. Doskonale nadaje się do budowy murów i ogrodzeń, wykańczania elewacji domów oraz tworzenia niezapomnianych aranżacji ogrodowych.

Zawsze do usług


Współpracujemy zarówno z projektantami ogrodów, jak i z firmami budowlanymi czy zakładami zajmującymi się dalszą obróbką kamienia, np. produkcją kostki. Realizujemy zamówienia każdej wielkości, oferując przystępne ceny i obsługę najwyższej jakości. Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego dbamy o jakość naszych skał począwszy od chwili wydobycia, przez selekcję i obróbkę, aż po dostawę we wskazane miejsce.

Przekonaj się, że warto z nami współpracować. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. W razie potrzeby służymy profesjonalną poradą; przyjmujemy też specjalne zamówienia wykraczające poza standardową ofertę. Zapraszamy również do wizyty w naszym zakładzie. Odwiedź nas i zobacz, jak dobrze granit Granit Zimnik prezentuje się w każdych warunkach.

SPRAWDZ NAS!