Usługi budowlane

Głazy ogrodowe
WYJĄTKOWE KONSTRUKCJE
I ARANŻACJE
Granit Zimnik to nie tylko dostawca wysokiej klasy granitu. Doskonale znamy nasz surowiec i mamy dośwaidczenie w budownictwie – potrafimy więc tworzyć unikalne, atrakcyjne kompozycje z granitu i nie tylko. Zajmujemy się zarówno realizacją standardowych zleceń budowlanych, takich jak układanie kostki brukowej, chodników czy schodów, jak i pracą kreatywną: projektowaniem pomysłowych aranżacji ogrodowych czy kominków.

Możesz na nas liczyć

W ciągu 15 lat zrealizowaliśmy ponad 100 projektów na terenie całego kraju. Oferujemy przystępne warunki cenowe, nieodległe terminy, a także szybką i profesjonalną realizację usług. Kierujemy ofertę do klientów indywidualnych oraz firm. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Układanie kostki granitowej

Układanie ścieżek, placów i chodników z wykorzystaniem wytrzymałej kostki granitowej. Koszt ułożenia kostki zależy m.in. od rodzaju podłoża, typu kostki i miejsca realizacji usługi. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualną wycenę i omówić warunki współpracy.

Budowa ogrodzeń i murów z granitu

Granitowe mury o zróżnicowanej długości i wielkości, a także o zróżnicowanych kształtach ścian i wykończeń. Zapewniamy bardzo wysoką trwałość murów i brak konieczności corocznego odświeżania materiału.

Mała architektura ogrodowa

Kreatywne aranżacje ogrodowe wykorzystujące wysokiej jakości żółty granit z Rogoźnicy. Ścieżki, oczka wodne, kaskady, kąciki wypoczynkowe, elementy dekoracyjne – i więcej. Pomysłowe projekty podkreślające charakter miejsca i ułatwiające jego użytkowanie.

Schody z kamienia

Doskonale wyglądające schody zbudowane z użyciem płyt granitowych własnej produkcji. Trwałe i wygodne konstrukcje, łączące przydatność z funkcją dekoracyjną. Zaprojektowane i wykonane ze szczególną dbałością o detale.

Budowa kominków

Kominki projektowane z myślą o stylistyce całego pomieszczenia: klasyczne i nowoczesne; skromne i bogato zdobione. Także ogrodowe grille i wędzarnie. Pieczołowite wykonanie gwarantuje doskonały wygląd i bezpieczeństwo użytkowania.

Elewacje z kamienia

Wykończenia elewacji domów wykorzystujące żółte płyty granitowe własnej produkcji. Granit nadaje ścianie wspaniałego wyglądu, a jednocześnie dodatkowo chroni ją przed działaniem warunków atmosferycznych.